2 1/2 gulden

  • Nieuw kavel
#1051: 2½ Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:36

#1052: 2½ Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 180,00

#1053: 2½ Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#1054: 2½ Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai (Tik in de rand).

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:37

#1055: 2½ Gulden Willem II 1841. Prachtig.

Hoogste bod: € 1.200,00

#1056: 2½ Gulden Willem II 1842. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00

#1057: 2½ Gulden Willem II 1842. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:38

#1058: 2½ Gulden Willem II 1843. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:39

#1059: 2½ Gulden Willem II 1844. Fraai +.

Hoogste bod: € 60,00

#1064: 2½ Gulden Willem II 1849. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 37,00

#1065: 2½ Gulden Willem III 1851. FDC.

Hoogste bod: € 258,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:40

#1066: 2½ Gulden Willem III 1853. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:41

#1068: 2½ Gulden Willem III 1856. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00

#1069: 2½ Gulden Willem III 1858. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:42

#1070: 2½ Gulden Willem III 1859. Prachtig +.

Hoogste bod: € 82,00

#1071: 2½ Gulden Willem III 1861. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 45,00

#1072: 2½ Gulden Willem III 1863. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 700,00

#1074: 2½ Gulden Willem III 1868. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:43

#1075: 2½ Gulden Willem III 1869. FDC.

Hoogste bod: € 80,00

#1076: 2½ Gulden Willem III 1870. Prachtig +.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:44

#1077: 2½ Gulden Willem III 1872. FDC -.

Hoogste bod: € 65,00

#1078: 2½ Gulden Willem III 1873. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 90,00

#1079: 2½ Gulden Willem III 1874. Prachtig / FDC (tik in rand).

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:45

#1080: 2½ Gulden Wilhemina 1898. FDC -.

Hoogste bod: € 600,00

#1081: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Prachtig -.

Hoogste bod: € 270,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:46

#1082: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:47

#1083: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00

#1084: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 160,00

#1085: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:48

#1086: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 160,00

#1087: 2½ Gulden Wilhelmina in Londen 1932. Prachtig.

Hoogste bod: € 340,00

#1088: 2½ Gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:49

#1089: 2½ Gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 70,00

#1090: 2½ Gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00

#1091: 2½ Gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 14:50

#1092: 2½ Gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig.

Hoogste bod: € 80,00

#1093: 2½ Gulden Wilhelmina 1940. FDC.

Hoogste bod: € 55,00