2 1/2 gulden

  • Nieuw kavel
#838: 2½ Gulden Willem II 1840. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:19

#839: 2½ Gulden Willem II 1840. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:20

#840: 2½ Gulden Willem II 1840. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00

#841: 2½ Gulden Willem II 1840. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00

#842: 2½ Gulden Willem II 1840. Zeer Fraai / Prachtig (montage).

Hoogste bod: € 100,00

#843: 2½ Gulden Willem II 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:21

#844: 2½ Gulden Willem II 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#845: 2½ Gulden Willem II 1840. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#846: 2½ Gulden Willem II 1841. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 700,00

#847: 2½ Gulden Willem II 1842. Prachtig -.

Hoogste bod: € 292,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:22

#848: 2½ Gulden Willem II 1842. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 48,00

#849: 2½ Gulden Willem II 1844. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:23

#850: 2½ Gulden Willem II 1845. Prachtig -.

Hoogste bod: € 120,00

#851: 2½ Gulden Willem II 1846 lelie. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 40,00

#852: 2½ Gulden Willem II 1846 lelie. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00

#853: 2½ Gulden Willem II 1847. Prachtig.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:25

#854: 2½ Gulden Willem II 1848. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:26

#855: 2½ Gulden Willem II 1848. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 30,00

#856: 2½ Gulden Willem II 1849. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 35,00

#857: 2½ Gulden Willem III 1849. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:27

#858: 2½ Gulden Willem III 1850. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 35,00

#859: 2½ Gulden Willem III 1852. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 35,00

#860: 2½ Gulden Willem III 1853/52. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:28

#861: 2½ Gulden Willem III 1854. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 25,00

#862: 2½ Gulden Willem III 1855. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 270,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:29

#863: 2½ Gulden Willem III 1856. Prachtig +.

Hoogste bod: € 160,00

#864: 2½ Gulden Willem III 1857. Prachtig +.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:30

#865: 2½ Gulden Willem III 1858. FDC -.

Hoogste bod: € 125,00

#866: 2½ Gulden Willem III 1859. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 34,00

#867: 2½ Gulden Willem III 1860. Prachtig -.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:31

#868: 2½ Gulden Willem III 1861. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 82,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:32

#869: 2½ Gulden Willem III 1862. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 40,00

#870: 2½ Gulden Willem III 1864. FDC.

Hoogste bod: € 241,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:33

#871: 2½ Gulden Willem III 1864. Prachtig.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:34

#872: 2½ Gulden Willem III 1865. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 35,00

#873: 2½ Gulden Willem III 1866. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 32,00

#874: 2½ Gulden Willem III 1867. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00

#875: 2½ Gulden Willem III 1870. FDC -.

Hoogste bod: € 165,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:35

#876: 2½ Gulden Willem III 1872. Prachtig +.

Hoogste bod: € 30,00

#877: 2½ Gulden Willem III 1874. FDC.

Hoogste bod: € 165,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:36

#878: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. FDC -.

Hoogste bod: € 750,00

#879: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 175,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:37

#880: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 160,00

#881: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 160,00

#882: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 160,00

#883: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 160,00

#884: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#885: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:38

#886: 2½ Gulden Wilhelmina 1898. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#887: 2½ Gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:39

#888: 2½ Gulden Wilhelmina 1932 grofhaar. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70,00

#889: 2½ Gulden Wilhelmina 1932. FDC.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:40

#890: 2½ Gulden Wilhelmina 1932. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#891: 2½ Gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. FDC.

Hoogste bod: € 170,00

#892: 2½ Gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 80,00

#893: 2½ Gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Prachtig +.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:41

#894: 2½ Gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70,00

#895: 2½ Gulden Wilhelmina 1938 grofhaar. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70,00

#896: 2½ Gulden Wilhelmina 1938. FDC.

Hoogste bod: € 22,00

#897: 2½ Gulden Wilhelmina 1940. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 30,00