2 1/2 cent

  • Nieuw kavel
#299: 2½ Cent Willem III 1877. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 5,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:51

#300: 2½ Cent Willem III 1881. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#301: 2½ Cent Willem III 1883. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:52

#302: 2½ Cent Willem III 1890. Prachtig -.

Hoogste bod: € 20,00

#303: 2½ Cent Wilhelmina 1894. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 15,00

#304: 2½ Cent Wilhelmina 1898. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:53

#305: 2½ Cent Wilhelmina 1914. Prachtig.

Hoogste bod: € 15,00

#306: 2½ Cent Wilhelmina 1915. FDC.

Hoogste bod: € 30,00

#307: 2½ Cent Wilhelmina 1916. FDC.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:54

#308: 2½ Cent Wilhelmina 1918. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Einde aftersale: 04-06-2020 08:30

Start live-bid: 4 juni 12.30 uur