1000 Gulden

  • Nieuw kavel
#2157: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1919. Grietje Seel. - Zeer Fraai -.

(Alm. 151-1a. AV. 106.1a). Serienummer A38357. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 1.200,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:41

#2158: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1919. Grietje Seel. - Zeer Fraai -.

(Alm. 151-1b. AV. 106.1c). Serienummer AD020120. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 150,00

#2159: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1926. Grietje Seel. - Prachtig +.

(Alm. 152-1. AV. 106A.1). Serienummer AJ053954. Zeer mooie kwaliteit. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:42

#2160: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1926. Grietje Seel. - Zeer Fraai.

(Alm. 152-1. AV. 106A.1). Serienummer AN024440. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:43

#2161: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1926. Grietje Seel. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 180,00

#2162: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1926. Grietje Seel. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 180,00

#2163: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1926. Grietje Seel. - Zeer Fraai.

(Alm. 152-3. AV. 106A.3). Serienummer AT101578. PL124.c.R. Replacement. Vlekjes. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:44

#2164: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Willem de Zwijger. - Zeer Fraai.

(Alm. 153-1. AV. 107.1). Serienummer 1AN85082. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 1.200,00

#2165: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Willem de Zwijger. - Zeer Fraai -.

(Alm. 153-1. AV. 107.1). Serienummer 1AJ61249. Beschreven. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 800,00

#2166: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1956. Rembrandt. - Zeer Fraai.

(Alm. 154-1. AV. 78.10b). Serienummer CY018099. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 750,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:45

#2167: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1956. Rembrandt. - Zeer Fraai.

(Alm. 154-1. AV. 78.10b). Serienummer CV066672. Beschreven. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 400,00

#2168: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1972. Spinoza. - UNC.

(Alm. 155-1. AV. 109.1a). Serienummer 0223520805. Oud-snijteken. - UNC.

Hoogste bod: € 550,00

#2169: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1972. Spinoza. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 155-1. AV. 109.1b). Serienummer 0432478260. Nieuw-snijteken. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:46

#2170: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1972. Spinoza. - Prachtig.

(Alm. 155-1. AV. 109.1b). Serienummer 0558207981. Nieuw-snijteken. - Prachtig.

Hoogste bod: € 450,00

#2171: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1972. Spinoza. - Prachtig.

(Alm. 155-1. AV. 109.1b). Serienummer 0558207972. Nieuw-snijteken. - Prachtig.

Hoogste bod: € 450,00

#2172: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1972. Spinoza. - Prachtig.

(Alm. 155-1. AV. 109.1b). Serienummer 0558207990. Nieuw-snijteken. - Prachtig.

Hoogste bod: € 450,00

#2173: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1972. Spinoza. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 750,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:47

#2174: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Kievit. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 156-1. AV. 110.1). Serienummer 1005786357. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 550,00

#2175: Nederland. 1000 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Kievit. - Prachtig.

(Alm. 156-1. AV. 110.1). Serienummer 1003980994. - Prachtig.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:48