100 Gulden

  • Nieuw kavel
#158: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1860 - Fraai +.

(Alm. 114-10). Serienummer BT006703. - Fraai +.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:38

#159: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel - Zeer Fraai +.

(Alm. 116-3b). Serienummer BM100736. Zeldzame replacement. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:39

#160: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1930. Luitspelende vrouw - Zeer Fraai +.

(Alm. 117-5). Serienummer JM072934. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 16,00

#161: Nederland. 100 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina - UNC.

(Alm. 118-1). Serienummer 000000. Specimen, ronde perforatie. - UNC.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:40

#162: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering - Zeer Fraai +.

(Alm. 119-1a). Serienummer CT082523. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 500,00

#163: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering - Fraai / Zeer Fraai.

(Alm. 119-1a). Serienummer BK023202. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 207,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:41

#164: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering - Zeer Fraai.

(Alm. 119-1b). Serienummer EU101908. Replacement. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 262,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:42

#165: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Adriaantje Hollaer - Zeer Fraai.

(Alm. 120-1). Serienummer 4CA118689. Replacement. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:43

#166: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Erasmus - Prachtig.

(Alm. 121-1). Serienummer 9XZ012345/9XZ067890. Specimen. - Prachtig.

Hoogste bod: € 340,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:44

#167: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Erasmus - Zeer Fraai.

(Alm. 121-1). Serienummer 4CH100039. Zeldzame replacement. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:45

#168: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1970. De Ruyter - UNC.

(Alm. 122-1). Serienummer 3301224075. - UNC.

Hoogste bod: € 210,00

#169: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1977. Snip - UNC.

(Alm. 123-1). Serienummer 8372961765. - UNC.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:46

#170: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1977. Snip - Zeer Fraai.

(Alm. 123-1). Serienummer 8008133418. Misdruk. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 250,00

#171: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Steenuil - Prachtig.

(Alm. 124-1a). Serienummer 1378074768. Misdruk. - Prachtig.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 13:47

Veilingnummer 1136: 5 OKTOBER 2020 - BANKBILJETTEN

Einde aftersale: 05-10-2020 17:00

Start live-bid: 5 oktober 12.00 uur