100 Gulden

  • Nieuw kavel
#66: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1860. Reliëfrand - Zeer Fraai +.

(Alm. 114-10.). Serienummer AO002411. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 900,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 10:28

#67: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel - Zeer Fraai +.

(Alm. 116-2. PL96.b2.). Serienummer AU031102. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 95,00

#68: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1930. Luitspelende vrouw - Zeer Fraai +.

(Alm. 117-4.). Serienummer HN095674. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 10:29

#69: Nederland. 100 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina - Nagenoeg UNC.

(Alm. 118-1.). Serienummer AA004657. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 1.002,00

#70: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering - Zeer Fraai +.

(Alm. 119-1a. PL99.b.). Serienummer CT082523. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 350,00

#71: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Adriaantje Hollaer - Zeer Fraai +.

(Alm. 120-1. PL100.a.r.). Serienummer 2BG104979. Replacement. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 10:30

#72: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Adriaantje Hollaer - Zeer Fraai +.

(Alm. 120-1. PL100.a.). Serienummer 5AM054637. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 50,00

#73: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Adriaantje Hollaer - Zeer Fraai.

(Alm. 120-1. PL100.a.). Serienummer 2AN073850. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55,00

#74: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Erasmus - Zeer Fraai +.

(Alm. 121-1.). Serienummer 1OG066540. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 10:31

#75: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1977. Snip - Prachtig.

(Alm. 123-1.). Serienummer 7532628858. - Prachtig.

Hoogste bod: € 40,00

#76: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Reliëfrand - Prachtig.

(Alm.Cat. 114.). Vel geschept papier met watermerk 'Nederlandse bank' en '100'. - Prachtig.

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 10:32