100 Gulden

  • Nieuw kavel
#2118: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1860. - Zeer Fraai.

(Alm. 114-10. AV. 78.10b). Serienummer BZ001243. Mooie staat voor dit biljet. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 1.100,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:28

#2119: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1860. - Fraai +.

(Alm. 114-10. AV. 78.10b). Serienummer BP079782. 2 perforatie gaten en beschreven. - Fraai +.

Hoogste bod: € 800,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:29

#2120: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Zeer Fraai +.

(Alm. 116-2. AV. 80.1b.2). Serienummer AV016460. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 175,00

#2121: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Zeer Fraai.

(Alm. 116-3a. AV. 80.1b.2). Serienummer BE038125. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00

#2122: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Zeer Fraai ++.

(Alm. 116-3b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer BV061862. - Zeer Fraai ++.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:30

#2123: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Zeer Fraai ++.

(Alm. 116-3b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer BV061860. - Zeer Fraai ++.

Hoogste bod: € 180,00

#2124: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 130,00

#2125: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Zeer Fraai.

(Alm. 116-3b. AV. 80.1b.5.1). Serienummer BO097302. Iets verkleurd. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:31

#2126: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering. - UNC.

(Alm. 119-1a. AV. 83.1b). Serienummer CD043531. Zeldzaam in de staat. - UNC.

Hoogste bod: € 1.500,00

#2127: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering. - Prachtig -.

(Alm. 119-1a. AV. 83.1b). Serienummer BR072423. - Prachtig -.

Hoogste bod: € 600,00

#2128: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering. - Zeer Fraai.

(Alm. 119-1a. AV. 83.1b). Serienummer BA022218. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 350,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:32

#2129: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1945. Geldzuivering. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 200,00

#2130: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Meisjesportret. - Prachtig.

(Alm. 120-1 AV. 84-1). Serienummer 4AN077588. - Prachtig.

Hoogste bod: € 120,00

#2131: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Meisjesportret. - Prachtig.

(Alm. 120-1 AV. 84-1). Serienummer 4AR012026. - Prachtig.

Hoogste bod: € 120,00

#2132: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Meisjesportret. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:33

#2133: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Meisjesportret. - Zeer Fraai.

(Alm. 120-1 AV. 84-1a). Serienummer 5BT058444. PL100.b. Dik papier. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00

#2134: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1947. Meisjesportret. - Zeer Fraai -.

(Alm. 120-1 AV. 84-1a). Serienummer 5BF018085. PL100.b. Dik papier. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 100,00

#2135: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Erasmus. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:34

#2136: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Erasmus. - Prachtig +.

(Alm. 121-1. AV. 85.1b). Serienummer 2CU085713. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 80,00

#2137: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1970. De Ruyter. - Choice About UNC.

(Alm. 122-1. Pick. 93a). Serienummer 2848346244. PMG grading 58. - Choice About UNC.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:35

#2138: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1977. Snip. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 80,00

#2139: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1977. Snip. - Superb Gem UNC.

(Alm. 123-1. Pick. 97). Serienummer 4254026877. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 150,00

#2140: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Steenuil. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 124-1a. AV. 88.1a). Serienummer 1000490148. PL105.a. Zwarte barcode grote C. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 100,00

#2141: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Steenuil. - Prachtig +.

(Alm. 124-1a. AV. 88.1a). Serienummer 1000116943. PL105.a. Zwarte barcode grote C. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:36

#2142: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Steenuil. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00

#2143: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Steenuil. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 124-1b. AV. 88S). Serienummer 0000000232. Specimen. Zeldzaam. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 700,00

#2144: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Steenuil. - Superb Gem UNC.

(Alm. 124-2a. Pick. 101). Serienummer 1056937588. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 125,00

#2145: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Steenuil. - Zeer Fraai ++.

Hoogste bod: € 200,00

#2146: Nederland. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1992. Steenuil. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:37