10 Gulden

  • Nieuw kavel
#13: Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1894. - Fraai.

(Alm. 34-3. PL29.c3.). Serienummer FI02432. Enkele gaatjes. - Fraai.

Hoogste bod: € 650,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:08

#14: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1904. Arbeid en Welvaart I - Fraai.

(Alm. 36-3b.). Serienummer GH79485.- Fraai.

Hoogste bod: € 400,00

#15: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1904. Arbeid en Welvaart - Zeer fraai +.

(Alm. 36-4b.). Serienummer KO68507. Centrum gaatje. - Zeer fraai +.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:09

#16: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Arbeid en Welvaart II - Zeer Fraai.

(Alm. 38-1b.). Serienummer FA41301.- Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 135,00

#17: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws meisje - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 39-2a. PL35.a2.). Serienummer FO35226.- Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:10

#18: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. Grijsaard - Prachtig +.

(Alm. 40-1a. PL36.a.). Serienummer QK043702.- Prachtig +.

Hoogste bod: € 125,00

#19: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940I. Emma - Prachtig.

(Alm. 41-1.). Serienummer 6AD058461.- Prachtig.

Hoogste bod: € 200,00

#20: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945 II. Willem I - Prachtig +.

(Alm. 46-2. PL43.a.). Serienummer 2AA169582.- Prachtig +.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:11

#21: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Willem I - UNC.

(Alm. 47-1. PL44.s2.). Serienummer 5AM000000. Specimen. - UNC.

Hoogste bod: € 600,00

#22: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1949. Willem I - UNC.

(Alm. 47-1. PL44.). Variant zonder serienummer. Specimen. - UNC.

Hoogste bod: € 500,00

#23: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Hugo de Groot - Zeer Fraai.

(Alm. 48-1b. PL45.d2.R.). Serienummer ZZQ117657. Heel zeldzaam, RRRR, replacement. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:13

#24: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals - UNC.

(PL47.b2.R.). Serienummer 0591069051. RRR, replacement. - UNC.

Hoogste bod: € 800,00

#25: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals - UNC.

(Alm. 49-1a. PL47.a2.). Serienummer 0288533178.- UNC.

Hoogste bod: € 37,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:14

#26: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1997. IJsvogel - UNC.

(Alm. 50-1. PL48.1b.1.). Serienummer 1039069805. Proefserie. - UNC.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 07 okt 2019 12:15

Veilingnummer 1089: 7 OKTOBER 2019

Start pre-bid: 27-08-2019 05:23

Einde pre-bid: 07-10-2019 18:00