10 Gulden

  • Nieuw kavel
#1974: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1894. - Fraai.

(Alm. 34-1. AV. 24.1). Serienummer U06362. Plomp cat. PL29.a gaatjes in midden. Zeldzaam. - Fraai.

Hoogste bod: € 2.000,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:45

#1975: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1904. Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai.

(Alm. 36-4b. AV. 25.4b). Serienummer VD35975. Mooie staat. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 350,00

#1976: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1904. Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai +.

(Alm. 36-4b. AV. 25.4b). Serienummer KO68507. Centrum gaatje. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 225,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:46

#1977: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1904. Arbeid en Welvaart - Prachtig.

(Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer FK49416. Mooie kwaliteit voor dit biljet. - Prachtig.

Hoogste bod: € 900,00

#1978: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai +.

(Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer EE57936. Fris biljet. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 250,00

#1979: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai -.

(Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer EH22114. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:47

#1980: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Arbeid en Welvaart - Zeer Fraai.

(Alm. 38-1b. AV. 27.1b.2). Serienummer FA41301. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 175,00

#1981: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws Meisje - Prachtig.

(Alm. 39-2b. AV. 28.1c). Serienummer RS077697. Mooie staat. - Prachtig.

Hoogste bod: € 285,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:48

#1982: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws Meisje - Zeer Fraai.

(Alm. 39-2b. AV. 28.1c). Serienummer MW102211. PL35.a3.R. Replacement. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00

#1983: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Zeeuws Meisje - Zeer Fraai -.

(Alm. 39-3b. AV. 28.1e). Serienummer BBD097080. 3 letters. Zeldzaam. - Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 145,00

#1984: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. Grijsaard. - UNC.

(Alm. 40-1a. AV. 29.1a). Serienummer QK043732. Mooie kwaliteit voor dit biljet. - UNC.

Hoogste bod: € 275,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:49

#1985: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. Grijsaard. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 40-1a. AV. 29.1a). Serienummer KT099113. Speldegaatjes. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 80,00

#1986: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1933. Grijsaard. - Zeer Fraai.

(Alm. 40-1a. AV. 29.1a). Serienummer NS071709. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 15,00

#1987: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940I. Emma. - Prachtig.

(Alm. 41-1. AV. 30.1). Serienummer 6AD058461. Zeldzaam in deze kwaliteit. - Prachtig.

Hoogste bod: € 225,00

#1988: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940I. Emma. - Zeer Fraai +.

(Alm. 41-1. AV. 30.1). Serienummer 4AB004384. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:50

#1989: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940II. Meisje met druiven. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 65,00

#1990: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940II. Meisje met druiven. - Zeer Fraai.

(Alm. 42-1. AV. 31.1). Serienummer 3AF012835. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00

#1991: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940II. Meisje met druiven. - UNC.

(Alm. 42-2. AV. 31.2). Serienummer diverse. Originele bundel van 20 stuks. - UNC.

Hoogste bod: € 510,00

#1992: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester. - Fraai +.

(Alm. 43-1. AV. 32.1). Serienummer 2BF068100. Misdruk kleurafwijking. - Fraai +.

Hoogste bod: € 31,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:51

#1993: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester. - UNC.

(Alm. 43-1. AV. 32.1). Serienummer 8BD079261. - UNC.

Hoogste bod: € 30,00

#1994: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943I. Staalmeester. - Fraai.

(Alm. 43-1. AV. 32.1). Serienummer 7CH023470. Stempel buiten omloop. - Fraai.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:52

#1995: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Prachtig +.

(Alm. 44-1. AV. 33.1). Serienummer DF044906. Fris biljet. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 125,00

#1996: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 44-1. AV. 33.1). Serienummer DF273107. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00

#1997: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai +.

(Alm. 44-1. AV. 33.1). Serienummer DF035791. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00

#1998: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943II. Wilhelmina. - Zeer Fraai.

(Alm. 44-1. AV. 33.1). Serienummer DF134705. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:53

#1999: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945I. Lieftincktientje. - Zeer Fraai.

(Alm. 45-1a. AV. 34.1a). Serienummer 4CM004131. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#2000: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945I. Lieftincktientje. - Zeer Fraai.

(Alm. 45-1b. AV. 34.1b). Serienummer 7BK070394. Groot serienummer zeldzaam type. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 125,00

#2001: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 46-1. AV. 35.1b). Serienummer 3AS292021. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 230,00

#2002: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Prachtig.

(Alm. 46-1. AV. 35.1b). Serienummer 3AS292026. - Prachtig.

Hoogste bod: € 170,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:54

#2003: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Fraai +.

(Alm. 46-1. AV. 35.1b). Serienummer 2AZ355040. - Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00

#2004: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Prachtig +.

(Alm. 46-2. AV. 35.1a). Serienummer 2AA169582. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 150,00

#2005: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Zeer Fraai / Prachtig.

(Alm. 46-2. AV. 35.1a). Serienummer 2AL712483. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 80,00

#2006: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Staatsmijnen. - Fraai +.

(Alm. 46-2. AV. 35.1a). Serienummer 2AE686200. - Fraai +.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:55

#2007: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Molen. - Prachtig +.

(Alm. 47-1. AV. 35A.1b). Serienummer 6AC055167. - Prachtig +.

Hoogste bod: € 125,00

#2008: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1945II. Willem I Molen. - Fraai.

(Alm. 47-1. AV. 35A.1b). Serienummer 6AC745538. - Fraai.

Hoogste bod: € 30,00

#2009: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Hugo de Groot. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 48-1a. AV. 36.1a.6). Serienummer 2XX007830. PL45.b2. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 45,00

#2010: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Hugo de Groot. - UNC.

(Alm. 48-1b. AV. 36.1b). Serienummer CXM106533. Replacement. - UNC.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:56

#2011: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals. - UNC.

Hoogste bod: € 800,00

#2012: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals. - Nagenoeg UNC.

(Alm. 49-1. AV. 37S). Serienummer 0000001557. Specimen. Zeldzaam. - Nagenoeg UNC.

Hoogste bod: € 750,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:57

#2013: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals. - Superb Gem UNC.

(Alm. 49-1. Pick. 91b). Serienummer 4304082978. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2014: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals. - Superb Gem UNC.

(Alm. 49-1. Pick. 91b). Serienummer 4304082996. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2015: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals. - Superb Gem UNC.

(Alm. 49-1. Pick. 91b). Serienummer 4304081592. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2016: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals. - Superb Gem UNC.

(Alm. 49-1. Pick. 91b). Serienummer 4304082951. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:58

#2017: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals. - Superb Gem UNC.

(Alm. 49-1. Pick. 91b). Serienummer 4304082933. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2018: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals. - Superb Gem UNC.

(Alm. 49-1. Pick. 91b). Serienummer 4304082915. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2019: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. IJsvogel. - UNC.

Hoogste bod: € 20,00

#2020: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. IJsvogel. - UNC.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:59

#2021: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. IJsvogel. - UNC.

Hoogste bod: € 180,00

#2022: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1997. IJsvogel. - Superb Gem UNC.

(Alm. 50-1. Pick. 99). Serienummer 1046207220. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2023: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1997. IJsvogel. - Superb Gem UNC.

(Alm. 50-1. Pick. 99). Serienummer 1046206092. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2024: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1997. IJsvogel. - Superb Gem UNC.

(Alm. 50-1. Pick. 99). Serienummer 1046206293. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2025: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1997. IJsvogel. - Superb Gem UNC.

(Alm. 50-1. Pick. 99). Serienummer 1046206001. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:00

#2026: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1997. IJsvogel. - Superb Gem UNC.

(Alm. 50-1. Pick. 99). Serienummer 1046206103. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2027: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1997. IJsvogel. - Superb Gem UNC.

(Alm. 50-1. Pick. 99). Serienummer 1022756316. PMG grading 67. - Superb Gem UNC.

Hoogste bod: € 70,00

#2028: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1953. Hugo de Groot. - Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 65,00

#2029: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1968. Frans Hals. - UNC.

(Alm. 49-1. ). Serienummer 3668518134.. In plexiglas! Zeer decoratief en presentatief. - UNC.

Hoogste bod: € 65,00

#2030: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Serienummer Diversen. 2 stuks: 10 gulden Grijsaard/10 gulden Zeeuws meisje. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:01

#2031: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 25,00

#2032: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:02

#2033: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Serienummer Diversen. 3 stuks: 10 gulden Emma/Meisje met druiven/Staalmeester. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55,00

#2034: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55,00

#2035: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55,00

#2036: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Serienummer Diversen. 2 stuks: 10 gulden Lieftinck/Wilhelmina. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#2037: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#2038: Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type Diversen. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 21:03