10 cent

  • Nieuw kavel
#311: 10 Cent Willem I 1825 B. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 17,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:56

#312: 10 Cent Willem I 1827 U. FDC (Stempelglans).

Hoogste bod: € 40,00

#313: 10 Cent Willem II 1849. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:57

#314: 10 Cent Willem III 1889. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 30,00

#315: 10 Cent Wilhelmina 1892. FDC.

Hoogste bod: € 70,00

#316: 10 Cent Wilhelmina 1893. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:58

#317: 10 Cent Wilhelmina 1894. FDC.

Hoogste bod: € 150,00

#318: 10 Cent Wilhelmina 1895. FDC.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:59

#319: 10 Cent Wilhelmina 1943. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#320: 10 Cent Wilhelmina 1901. Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00

#321: 10 Cent Wilhelmina 1904. FDC -.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:00

#322: 10 Cent Wilhelmina 1914. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Einde prebid: 04-06-2020 08:30

Start live-bid: 4 juni 12.30 uur