10 cent

  • Nieuw kavel
#1286: 10 cent Willem I 1827 U. FDC.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:18

#1287: 10 cent Willem II 1848 punt. Prachtig +.

Hoogste bod: € 75,00

#1288: 10 cent Willem II 1849 punt. FDC.

Hoogste bod: € 90,00

#1289: 10 cent Willem III 1849. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 32,00

#1290: 10 cent Willem III 1850. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 101,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:19

#1291: 10 cent Willem III 1853. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:20

#1292: 10 cent Willem III 1859. FDC -.

Hoogste bod: € 160,00

#1293: 10 cent Willem III 1862. Fraai.

Hoogste bod: € 15,00

#1294: 10 cent Willem III 1868. Prachtig +.

Hoogste bod: € 750,00

#1295: 10 cent Willem III 1869. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:21

#1296: 10 cent Willem III 1873. Prachtig.

Hoogste bod: € 55,00

#1297: 10 cent Willem III 1874 klaver. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 50,00

#1298: 10 cent Willem III 1881. Prachtig +.

Hoogste bod: € 27,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:30

#1299: 10 cent Willem III 1882. FDC.

Hoogste bod: € 80,00

#1300: 10 cent Willem III 1884. FDC.

Hoogste bod: € 90,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:31

#1301: 10 cent Willem III 1885. Prachtig.

Hoogste bod: € 39,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:32

#1302: 10 cent Willem III 1887. FDC.

Hoogste bod: € 80,00

#1303: 10 cent Willem III 1889. FDC.

Hoogste bod: € 60,00

#1304: 10 cent Willem III 1890. FDC -.

Hoogste bod: € 55,00

#1305: 10 cent Wilhelmina 1892. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:33

#1306: 10 cent Wilhelmina 1894. Prachtig +.

Hoogste bod: € 85,00

#1307: 10 cent Wilhelmina 1896. Prachtig.

Hoogste bod: € 35,00

#1308: 10 cent Wilhelmina 1897. FDC.

Hoogste bod: € 50,00

#1309: 10 cent Wilhelmina 1903. Prachtig -.

Hoogste bod: € 15,00

#1310: 10 cent Wilhelmina 1904. FDC.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:34

#1311: 10 cent Wilhelmina 1905. FDC.

Hoogste bod: € 125,00

#1312: 10 cent Wilhelmina 1910. Prachtig.

Hoogste bod: € 46,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:35

#1313: 10 cent Wilhelmina 1913. FDC.

Hoogste bod: € 50,00

#1314: 10 cent Wilhelmina 1914. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00

#1315: 10 cent Wilhelmina 1916. Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00

#1316: 10 cent Wilhelmina 1917. Prachtig +.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:36

#1317: 10 cent Wilhelmina 1918. FDC.

Hoogste bod: € 19,50

#1318: 10 cent Wilhelmina 1919. Prachtig.

Hoogste bod: € 5,00

#1319: 10 cent Wilhelmina 1921. Prachtig +.

Hoogste bod: € 15,00

#1320: 10 cent Wilhelmina 1926. FDC.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:37

#1321: 10 cent Wilhelmina 1927. Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00

#1322: 10 cent Wilhelmina 1930. Prachtig.

Hoogste bod: € 5,00

#1323: 10 cent Wilhelmina 1934. FDC.

Hoogste bod: € 60,00

#1324: 10 cent Wilhelmina 1935. FDC.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:38

#1325: 10 cent Wilhelmina 1941 PP. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1326: 10 cent Wilhelmina 1942 PP. FDC.

Hoogste bod: € 35,00

#1327: 10 cent Wilhelmina 1943 E.P. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#1328: 10 cent Wilhelmina 1943 PP. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#1329: 10 cent Wilhelmina 1944 S over P. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 2.000,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:39

#1330: 10 cent Wilhelmina 1944 E.S. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1331: 6x 10 cent

1x 1892, 1893, 1894, 1995, 1996, 1997 variërend van Fraai/Zeer Fraai tot Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70,00

#1332: 6x 10 cent

1x 1898, 1901, 1903, 1904, 1905, 1906 variërend van Fraai tot Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 75,00

#1333: 27x 10 cent

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:40