1 gulden

  • Nieuw kavel
#334: 1 Gulden Willem I 1820 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:05

#335: 1 Gulden Willem I 1821 U. Fraai +.

Hoogste bod: € 175,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:06

#336: 1 Gulden Willem I 1824 U streep. Prachtig + (Gietgal, opgewreven).

Hoogste bod: € 160,00

#337: 1 Gulden Willem I 1824 U zonder streep. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 175,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:07

#338: 1 Gulden Willem I 1824 U zonder streep. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 175,00

#339: 1 Gulden Willem I 1832/22. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 260,00

#340: 1 Gulden Willem I 1832. Fraai +.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:08

#341: 1 Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#342: 1 Gulden Willem I 1840. Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00

#343: 1 Gulden Willem II 1843. Fraai.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 15:09

#344: 1 Gulden Willem II 1843. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 51,00

#345: 1 Gulden Willem II 1844. Fraai.

Hoogste bod: € 22,00

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Einde aftersale: 04-06-2020 08:30

Start live-bid: 4 juni 12.30 uur