1 gulden

  • Nieuw kavel
#757: 1 Gulden Willem I 1819 U. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 15:51

#758: 1 Gulden Willem I 1819. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 400,00

#759: 1 Gulden Willem I 1821 U. Prachtig -.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 15:52

#760: 1 Gulden Willem I 1821 U. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 160,00

#761: 1 Gulden Willem I 1823 U. Fraai.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 15:53

#762: 1 Gulden Willem I 1824 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 225,00

#763: 1 Gulden Willem I 1828 U. Prachtig -.

Hoogste bod: € 600,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 15:54

#764: 1 Gulden Willem I 1829 B. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 350,00

#765: 1 Gulden Willem I 1837. Prachtig +.

Hoogste bod: € 300,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 15:55

#766: 1 Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 80,00

#767: 1 Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 80,00

#768: 1 Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 15:56

#769: 1 Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 80,00

#770: 1 Gulden Willem I 1840. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 80,00

#771: 1 Gulden Willem I 1840. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70,00

#772: 1 Gulden Willem I 1840. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 15:57

#773: 1 Gulden Willem I 1840. Fraai +.

Hoogste bod: € 60,00

#774: 1 Gulden Willem I 1840. Fraai +.

Hoogste bod: € 60,00

#775: 1 Gulden Willem I 1840. Fraai (montage).

Hoogste bod: € 25,00

#776: 1 Gulden Willem I 1840. Fraai (montage).

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 15:58

#777: 1 Gulden Willem II 1842 Lang borstbeeld. Prachtig +.

Hoogste bod: € 700,00

#778: 1 Gulden Willem II 1844. FDC.

Hoogste bod: € 550,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 15:59

#779: 1 Gulden Willem II 1844. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 112,00

#780: 1 Gulden Willem II 1845. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 45,00

#781: 1 Gulden Willem II 1846 zwaard. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:00

#782: 1 Gulden Willem II 1847. FDC.

Hoogste bod: € 150,00

#783: 1 Gulden Willem II 1848. FDC.

Hoogste bod: € 114,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:01

#784: 1 Gulden Willem II 1848. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 40,00

#785: 1 Gulden Willem II 1849. Prachtig -.

Hoogste bod: € 201,00

#786: 1 Gulden Willem III 1851. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 170,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:02

#787: 1 Gulden Willem III 1854. FDC.

Hoogste bod: € 120,00

#788: 1 Gulden Willem III 1854. Prachtig.

Hoogste bod: € 71,00

#789: 1 Gulden Willem III 1855. Prachtig (gepoetst).

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:03

#790: 1 Gulden Willem III 1856. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 30,00

#791: 1 Gulden Willem III 1857. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 37,00

#792: 1 Gulden Willem III 1857. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 25,00

#793: 1 Gulden Willem III 1858. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:04

#794: 1 Gulden Willem III 1863. FDC.

Hoogste bod: € 123,00

#795: 1 Gulden Willem III 1866. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 92,00

#796: 1 Gulden Wilhelmina 1892. Prachtig.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:05

#797: 1 Gulden Wilhelmina 1896. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 282,00

#798: 1 Gulden Wilhelmina 1897. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:06

#799: 1 Gulden Wilhelmina 1897. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 27,00

#800: 1 Gulden Wilhelmina 1897. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 30,00

#801: 1 Gulden Wilhelmina 1898. Prachtig +.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:07

#802: 1 Gulden Wilhelmina 1898. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#803: 1 Gulden Wilhelmina 1898. Fraai.

Hoogste bod: € 27,00

#804: 1 Gulden Wilhelmina 1901. FDC.

Hoogste bod: € 300,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:08

#805: 1 Gulden Wilhelmina 1904. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 55,00

#806: 1 Gulden Wilhelmina 1904. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 26,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:09

#807: 1 Gulden Wilhelmina 1905. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 55,00

#808: 1 Gulden Wilhelmina 1905. Fraai.

Hoogste bod: € 29,00

#809: 1 Gulden Wilhelmina 1907. FDC.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:10

#810: 1 Gulden Wilhelmina 1908. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 130,00

#811: 1 Gulden Wilhelmina 1908. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 17,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:11

#812: 1 Gulden Wilhelmina 1909. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 40,00

#813: 1 Gulden Wilhelmina 1909. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 30,00

#814: 1 Gulden Wilhelmina 1910. Prachtig -.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:12

#815: 1 Gulden Wilhelmina 1910. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 180,00

#816: 1 Gulden Wilhelmina 1910. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 120,00

#817: 1 Gulden Wilhelmina 1911. Prachtig +.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:13

#818: 1 Gulden Wilhelmina 1911. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 75,00

#819: 1 Gulden Wilhelmina 1912. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 55,00

#820: 1 Gulden Wilhelmina 1915. FDC -.

Hoogste bod: € 70,00

#821: 1 Gulden Wilhelmina 1915. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:14

#822: 1 Gulden Wilhelmina 1916. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 40,00

#823: 1 Gulden Wilhelmina 1916. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 40,00

#824: 1 Gulden Wilhelmina 1917. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:15

#825: 1 Gulden Wilhelmina 1917. Prachtig -.

Hoogste bod: € 75,00

#826: 1 Gulden Wilhelmina 1922. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00

#827: 1 Gulden Wilhelmina 1923. FDC.

Hoogste bod: € 71,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 16:16

#828: 1 Gulden Wilhelmina 1923. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00