1 Gulden

  • Nieuw kavel
#1938: Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:34

#1939: Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Zeer Fraai +.

(Alm. 01-1c. AV. 1.1c). Serienummer 576. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 65,00

#1940: Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1916. - Fraai.

(Alm. 02-1b. AV. 2.1b). Serienummer YM12473. Centrum gaatje. - Fraai.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:35

#1941: Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1916. - UNC.

Hoogste bod: € 80,00

#1942: Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1916. - Prachtig.

Hoogste bod: € 450,00

#1943: Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1920. - Prachtig ++.

(Alm. 03-1a. AV. 3.1a). Serienummer I185722. Zeer mooie kwaliteit. - Prachtig ++.

Hoogste bod: € 250,00

#1944: Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1920. - Zeer Fraai +.

(Alm. 03-1a. AV. 3.1a). Serienummer U905246. - Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:36

#1945: Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1920. - Zeer Fraai.

(Alm. 03-1a. AV. 3.1a). Serienummer R549080. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 40,00

#1946: Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1938. - UNC.

Hoogste bod: € 500,00

#1947: Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina. - Prachtig.

Hoogste bod: € 150,00

#1948: Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina. - Prachtig.

(Alm. 05-1. AV. 05.1). Serienummer FF999027. Fris biljet. - Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:37

#1949: Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina. - UNC.

(Alm. 06-1b. AV. 6.1b). Serienummer AJ377572. Mooie staat. - UNC.

Hoogste bod: € 60,00

#1950: Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina. - UNC.

(Alm. 06-1b. AV. 6.1b). Serienummer AJ377576. Mooie staat. - UNC.

Hoogste bod: € 60,00

#1951: Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina. - UNC.

(Alm. 06-1b. AV. 6.1b). Serienummer AJ377580. Mooie staat. - UNC.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 20:38

#1952: Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana. - UNC.

Hoogste bod: € 650,00

#1953: Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana. - UNC.

(Alm. 07-1b. AV. 7.1b). Serienummer BQE006644. 3 letters. Zeldzaam. - UNC.

Hoogste bod: € 85,00