1 gulden

  • Nieuw kavel
#1413: 1 gulden Willem I 1819. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:01

#1414: 1 gulden Willem I 1821 U. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 220,00

#1415: 1 gulden Willem I 1823 U. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 485,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:02

#1416: 1 gulden Willem I 1824 U streepje. Prachtig -.

Hoogste bod: € 300,00

#1417: 1 gulden Willem I 1824 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 300,00

#1418: 1 gulden Willem I 1828 U. Prachtig -.

Hoogste bod: € 800,00

#1419: 1 gulden Willem I 1832 U. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:03

#1420: 1 gulden Willem I 1840. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 90,00

#1421: 1 gulden Willem I 1840. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 90,00

#1422: 1 gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#1423: 1 gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:04

#1424: 1 gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 85,00

#1425: 1 gulden Willem I 1840. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 90,00

#1426: 1 gulden Willem I 1840. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:05

#1427: 1 gulden Willem I 1840. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#1428: 1 gulden Willem II 1844. FDC.

Hoogste bod: € 500,00

#1429: 1 gulden Willem II 1844. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 50,00

#1430: 1 gulden Willem II 1845. Prachtig -.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:06

#1431: 1 gulden Willem II 1845. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#1432: 1 gulden Willem II 1846 zwaard. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:07

#1433: 1 gulden Willem II 1846 lelie. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 25,00

#1434: 1 gulden Willem II 1847. FDC.

Hoogste bod: € 120,00

#1435: 1 gulden Willem II 1848. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 55,00

#1436: 1 gulden Willem II 1849. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:08

#1437: 1 gulden Willem III 1853. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 250,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:09

#1438: 1 gulden Willem III 1854. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 60,00

#1439: 1 gulden Willem III 1855. FDC.

Hoogste bod: € 161,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:10

#1440: 1 gulden Willem III 1855. Prachtig +.

Hoogste bod: € 60,00

#1441: 1 gulden Willem III 1859. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 45,00

#1442: 1 gulden Willem III 1860. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 35,00

#1443: 1 gulden Willem III 1864. FDC.

Hoogste bod: € 125,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:11

#1444: 1 gulden Willem III 1865. Prachtig.

Hoogste bod: € 38,00

#1445: 1 gulden Wilhelmina 1892 patina. FDC.

Hoogste bod: € 100,00

#1446: 1 gulden Wilhelmina 1892. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:12

#1447: 1 gulden Wilhelmina 1896. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 300,00

#1448: 1 gulden Wilhelmina 1897. FDC.

Hoogste bod: € 180,00

#1449: 1 gulden Wilhelmina 1897. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:13

#1450: 1 gulden Wilhelmina 1898. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 130,00

#1451: 1 gulden Wilhelmina 1901. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 120,00

#1452: 1 gulden Wilhelmina 1901. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 120,00

#1453: 1 gulden Wilhelmina 1904. FDC.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:14

#1454: 1 gulden Wilhelmina 1905. Prachtig.

Hoogste bod: € 130,00

#1455: 1 gulden Wilhelmina 1906. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 260,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:15

#1456: 1 gulden Wilhelmina 1907. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00

#1457: 1 gulden Wilhelmina 1908. Prachtig +.

Hoogste bod: € 36,00

#1458: 1 gulden Wilhelmina 1908. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:16

#1459: 1 gulden Wilhelmina 1909. Prachtig +.

Hoogste bod: € 120,00

#1460: 1 gulden Wilhelmina 1909. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 35,00

#1461: 1 gulden Wilhelmina 1910. Prachtig.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:17

#1462: 1 gulden Wilhelmina 1910. Prachtig -.

Hoogste bod: € 180,00

#1463: 1 gulden Wilhelmina 1911. Prachtig +.

Hoogste bod: € 131,00

#1464: 1 gulden Wilhelmina 1911. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:18

#1465: 1 gulden Wilhelmina 1912. Prachtig -.

Hoogste bod: € 55,00

#1466: 1 gulden Wilhelmina 1913. FDC.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:19

#1467: 1 gulden Wilhelmina 1914. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00

#1468: 1 gulden Wilhelmina 1914. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 15,00

#1469: 1 gulden Wilhelmina 1915. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:20

#1470: 1 gulden Wilhelmina 1916. Prachtig +.

Hoogste bod: € 80,00

#1471: 1 gulden Wilhelmina 1916. Prachtig.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:21

#1472: 1 gulden Wilhelmina 1917. Prachtig +.

Hoogste bod: € 130,00

#1473: 1 gulden Wilhelmina 1922. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:22

#1474: 1 gulden Wilhelmina 1923. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00

#1475: 1 gulden Wilhelmina 1924 patina. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1476: 1 gulden Wilhelmina 1928. FDC.

Hoogste bod: € 33,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:23

#1477: 1 gulden Wilhelmina 1929. FDC.

Hoogste bod: € 13,00

#1478: 1 gulden Wilhelmina 1930. FDC.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:24

#1479: 1 gulden Wilhelmina 1938. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1480: 1 gulden Wilhelmina 1939. FDC.

Hoogste bod: € 5,00

#1481: 1 gulden Wilhelmina 1940. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 5,00

#1482: 1 gulden Wilhelmina 1943. FDC.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:25

#1483: 1 gulden Wilhelmina 1944 P. FDC.

Hoogste bod: € 50,00

#1484: 5x 1 gulden

1x 1860, 1861, 1863, 1864, 1866 variërend van Zeer Fraai - tot Fraai/Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 41,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:26