1 cent

  • Nieuw kavel
#294: 1 Cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:49

#295: 1 Cent Willem I 1828 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:50

#296: 1 Cent Willem III 1870. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00

#297: 1 Cent Willem III 1863. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#298: 1 Cent Willem III 1863. FDC.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:51

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Einde aftersale: 04-06-2020 08:30

Start live-bid: 4 juni 12.30 uur