1 cent

  • Nieuw kavel
#812: 1 Cent Willem I 1821 U. Prachtig -.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:32

#815: 1 Cent Willem I 1827 U. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:33

#816: 1 Cent Willem I 1828 U. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 40,00

#817: 1 Cent Willem I 1828 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 15,00

#818: 1 Cent Willem I 1837 FDC.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:34

#819: 1 Cent Willem III 1861. FDC.

Hoogste bod: € 60,50
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:35

#820: 1 Cent Willem III 1862. FDC.

Hoogste bod: € 75,00

#821: 1 Cent Willem III 1863. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#822: 1 Cent Willem III 1870. FDC.

Hoogste bod: € 39,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:36

#823: 1 Cent Willem III 1875. FDC.

Hoogste bod: € 35,00

#824: 1 Cent Willem III 1876. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#825: 1 Cent Willem III 1877. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

#826: 1 Cent Willem III 1878. FDC.

Hoogste bod: € 13,20
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:37

#827: 1 Cent Willem III 1880. FDC -.

Hoogste bod: € 30,00

#828: 1 Cent Willem III 1881. FDC -.

Hoogste bod: € 15,00

#829: 1 Cent Willem III 1882. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

#830: 1 Cent Willem III 1883. FDC.

Hoogste bod: € 18,00

#831: 1 Cent Wilhelmina 1892. FDC -.

Hoogste bod: € 40,00

#832: 1 Cent Wilhelmina 1896. Prachtig.

Hoogste bod: € 41,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:38

#833: 1 Cent Wilhelmina 1897. Prachtig.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:39

#834: 1 Cent Wilhelmina 1898. FDC -

Hoogste bod: € 35,00

#835: 1 Cent Wilhelmina 1899. Prachtig +.

Hoogste bod: € 15,00

#836: 1 Cent Wilhelmina 1900 ronde nullen. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 12,00

#837: 1 Cent Wilhelmina 1904. FDC.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:40

#838: 1 Cent Wilhelmina 1906. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#839: 1 Cent Wilhelmina 1907. FDC -.

Hoogste bod: € 46,00

#840: 1 Cent Wilhelmina 1914. FDC.

Hoogste bod: € 27,00

#841: 1 Cent Wilhelmina 1916. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:41

#842: 1 Cent Wilhelmina 1917. Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00

#843: 1 Cent Wilhelmina 1920. Prachtig / FDC

Hoogste bod: € 5,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:42

#844: 1 Cent Wilhelmina 1922. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#845: 1 Cent Wilhelmina 1924. Prachtig / FDC

Hoogste bod: € 55,00

#846: 1 Cent Wilhelmina 1927. FDC.

Hoogste bod: € 14,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:43

#847: 1 Cent Wilhelmina 1929. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 9,00

#848: 1 Cent Wilhelmina 1931. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#849: 1 Cent Wilhelmina 1941 zink. FDC.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:44

#850: 1 Cent Wilhelmina 1942. FDC.

Hoogste bod: € 14,00

#851: 1 Cent Wilhelmina 1944. FDC.

Hoogste bod: € 36,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:45