1 cent

  • Nieuw kavel
#1199: 1 cent Willem I 1821 U. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:52

#1200: 1 cent Willem I 1822 U. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 10,00

#1201: 1 cent Willem I 1826 B. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 15,00

#1202: 1 cent Willem I 1827 B. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 10,00

#1203: 1 cent Willem I 1837 U. FDC.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:53

#1204: 1 cent Willem III 1863. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1205: 1 cent Willem III 1870. FDC.

Hoogste bod: € 35,00

#1206: 1 cent Willem III 1876. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

#1207: 1 cent Willem III 1877. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#1208: 1 cent Willem III 1878. FDC.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:54

#1209: 1 cent Willem III 1881. Prachtig +.

Hoogste bod: € 10,00

#1210: 1 cent Wilhelmina 1892. Prachtig.

Hoogste bod: € 15,00

#1211: 1 cent Wilhelmina 1896. Prachtig -.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:55

#1212: 1 cent Wilhelmina 1898. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00

#1213: 1 cent Wilhelmina 1899. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00

#1214: 1 cent Wilhelmina 1900. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1215: 1 cent Wilhelmina 1902. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:56

#1216: 1 cent Wilhelmina 1904. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 14,00

#1217: 1 cent Wilhelmina 1905. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 16,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:57

#1218: 1 cent Wilhelmina 1913. FDC.

Hoogste bod: € 45,00

#1219: 1 cent Wilhelmina 1914. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

#1220: 1 cent Wilhelmina 1915. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1221: 1 cent Wilhelmina 1916. FDC.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:58

#1222: 1 cent Wilhelmina 1916. FDC.

Hoogste bod: € 30,00

#1223: 1 cent Wilhelmina 1916. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1224: 1 cent Wilhelmina 1917. FDC.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:59

#1225: 1 cent Wilhelmina 1918. FDC.

Hoogste bod: € 26,50

#1226: 1 cent Wilhelmina 1919. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

#1227: 1 cent Wilhelmina 1920. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#1228: 1 cent Wilhelmina 1921. Prachtig.

Hoogste bod: € 5,00

#1229: 1 cent Wilhelmina 1924. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:00

#1230: 1 cent Wilhelmina 1925. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1231: 1 cent Wilhelmina 1926. FDC.

Hoogste bod: € 20,00

#1232: 1 cent Wilhelmina 1927. FDC.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:01

#1233: 1 cent Wilhelmina 1928. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#1234: 1 cent Wilhelmina 1929. FDC.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:02

#1235: 1 cent Wilhelmina 1930. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1236: 1 cent Wilhelmina 1931. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:03

#1237: 1 cent Wilhelmina 1942. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#1238: 1 cent Wilhelmina 1943. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#1239: 17x 1 cent

Hoogste bod: € 45,00

#1240: 42x 1 cent

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:04