1/2 gulden

  • Nieuw kavel
#1374: ½ gulden Willem I 1818 U. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:51

#1375: ½ gulden Willem I 1819. Fraai -.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:52

#1376: ½ gulden Willem I 1822 U. Prachtig -.

Hoogste bod: € 410,00

#1377: ½ gulden Willem I 1829 B. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 240,00

#1378: ½ gulden Willem II 1847. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:53

#1379: ½ gulden Willem II 1848. Prachtig.

Hoogste bod: € 55,00

#1380: ½ gulden Willem III 1857. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 15,00

#1381: ½ gulden Willem III 1858. FDC.

Hoogste bod: € 125,00

#1382: ½ gulden Willem III 1859. FDC -.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:54

#1383: ½ gulden Willem III 1860 patina. FDC.

Hoogste bod: € 120,00

#1384: ½ gulden Willem III 1861. Prachtig.

Hoogste bod: € 50,00

#1385: ½ gulden Willem III 1862. Prachtig -.

Hoogste bod: € 40,00

#1386: ½ gulden Willem III 1863. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:55

#1387: ½ gulden Willem III 1864. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 14,00

#1388: ½ gulden Willem III 1866. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00

#1389: ½ gulden Willem III 1868. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00

#1390: ½ gulden Wilhelmina 1898. Prachtig +.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:56

#1391: ½ gulden Wilhelmina 1904. Prachtig -.

Hoogste bod: € 87,50

#1392: ½ gulden Wilhelmina 1905. FDC.

Hoogste bod: € 80,00

#1393: ½ gulden Wilhelmina 1905. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 15,00

#1394: ½ gulden Wilhelmina 1906. Prachtig +.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:57

#1395: ½ gulden Wilhelmina 1906. Fraai.

Hoogste bod: € 38,00

#1396: ½ gulden Wilhelmina 1907. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 40,00

#1397: ½ gulden Wilhelmina 1908. FDC -.

Hoogste bod: € 35,00

#1398: ½ gulden Wilhelmina 1908. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:58

#1399: ½ gulden Wilhelmina 1909. Prachtig +.

Hoogste bod: € 35,00

#1400: ½ gulden Wilhelmina 1909. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 20,00

#1401: ½ gulden Wilhelmina 1910. FDC.

Hoogste bod: € 90,00

#1402: ½ gulden Wilhelmina 1910. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 10,00

#1403: ½ gulden Wilhelmina 1912. FDC.

Hoogste bod: € 90,00

#1404: ½ gulden Wilhelmina 1912. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 14,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 15:59

#1405: ½ gulden Wilhelmina 1913. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 10,00

#1406: ½ gulden Wilhelmina 1919. FDC -.

Hoogste bod: € 60,00

#1407: ½ gulden Wilhelmina 1921. FDC.

Hoogste bod: € 26,00

#1408: ½ gulden Wilhelmina 1922. FDC.

Hoogste bod: € 23,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:00

#1409: ½ gulden Wilhelmina 1928. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

#1410: ½ gulden Wilhelmina 1929. FDC.

Hoogste bod: € 9,00

#1411: 9x ½ gulden

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 16:01

#1412: 10x ½ gulden

1x 1857, 1858, 1859, 1860, 1861, 1862, 1863, 1864, 1866, 1868 Zeer Fraai/Prachtig.

Hoogste bod: € 70,00