1/2 cent

  • Nieuw kavel
#279: ½ Cent Willem I 1821 U. Fraai.

Hoogste bod: € 17,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:44

#280: ½ Cent Willem I 1822 U. Fraai +.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:45

#281: ½ Cent Willem I 1823 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 15,00

#282: ½ Cent Willem I 1823 B. Fraai.

Hoogste bod: € 10,00

#283: ½ Cent Willem I 1827 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 18,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:46

#284: ½ Cent Willem II 1841 U. Fraai +.

Hoogste bod: € 15,00

#285: ½ Cent Willem III 1851. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 10,00

#286: ½ Cent Willem III 1854. Prachtig.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:47

#287: ½ Cent Willem III 1855. Fraai.

Hoogste bod: € 60,00

#288: ½ Cent Willem III 1857. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 5,00

#289: ½ Cent Willem III 1861. Zeer Fraai - (Randschade).

Hoogste bod: € 10,00

#290: ½ Cent Willem III 1863. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:48

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Einde aftersale: 04-06-2020 08:30

Start live-bid: 4 juni 12.30 uur