1/2 cent

  • Nieuw kavel
#787: ½ Cent Willem I 1821. hybride 2x voorzijde.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 1.500,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:23

#788: ½ Cent Willem I 1822 U. Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:24

#789: ½ Cent Willem I 1827 U. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 35,00

#790: ½ Cent Willem II 1846. FDC.

Hoogste bod: € 100,00

#791: ½ Cent Willem II 1846. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:25

#792: ½ Cent Willem III 1850. FDC -.

Hoogste bod: € 85,00

#793: ½ Cent Willem III 1851. FDC.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:26

#794: ½ Cent Willem III 1854. FDC.

Hoogste bod: € 70,00

#795: ½ Cent Willem III 1854. FDC.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:27

#796: ½ Cent Willem III 1861. FDC.

Hoogste bod: € 110,00

#797: ½ Cent Willem III 1864. FDC -.

Hoogste bod: € 50,00

#798: ½ Cent Willem III 1870. FDC.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:28

#799: ½ Cent Willem III 1872. FDC.

Hoogste bod: € 75,00

#800: ½ Cent Willem III 1873. FDC -.

Hoogste bod: € 40,00

#801: ½ Cent Willem III 1877. FDC.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:29

#802: ½ Cent Willem III 1877. FDC.

Hoogste bod: € 50,00

#803: ½ Cent Willem III 1883. FDC.

Hoogste bod: € 90,00

#804: ½ Cent Willem III 1885. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#805: ½ Cent Willem III 1886. FDC.

Hoogste bod: € 95,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:30

#806: ½ Cent Wilhelmina 1898. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 15,00

#807: ½ Cent Wilhelmina 1901. FDC.

Hoogste bod: € 19,00

#808: ½ Cent Wilhelmina 1916. FDC.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:31

#809: ½ Cent Wilhelmina 1921. FDC -.

Hoogste bod: € 20,00

#810: ½ Cent Wilhelmina 1922 / 1921. FDC -.

Hoogste bod: € 350,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:32

#811: ½ Cent Wilhelmina 1930. FDC.

Hoogste bod: € 10,00