1/2 cent

  • Nieuw kavel
#1159: ½ cent Willem I 1821 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:42

#1160: ½ cent Willem I 1823 B. FDC -.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:43

#1161: ½ cent Willem I 1829 U. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 55,00

#1162: ½ cent Willem I 1831 U. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 20,00

#1163: ½ cent Willem I 1832 U. Prachtig.

Hoogste bod: € 45,00

#1164: ½ cent Willem I 1837 U. Zeer Fraai -.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:44

#1165: ½ cent Willem II 1843. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 25,00

#1166: ½ cent Willem II 1846. FDC.

Hoogste bod: € 140,00

#1167: ½ cent Willem III 1850. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:45

#1168: ½ cent Willem III 1851. Prachtig +.

Hoogste bod: € 35,00

#1169: ½ cent Willem III 1854. FDC.

Hoogste bod: € 70,00

#1170: ½ cent Willem III 1855. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 85,00

#1171: ½ cent Willem III 1857. FDC -.

Hoogste bod: € 60,00

#1172: ½ cent Willem III 1861. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:46

#1173: ½ cent Willem III 1864. Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00

#1174: ½ cent Willem III 1865. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 50,00

#1175: ½ cent Willem III 1869. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 15,00

#1176: ½ cent Willem III 1872. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:47

#1177: ½ cent Willem III 1873. Prachtig -.

Hoogste bod: € 15,00

#1178: ½ cent Willem III 1876. FDC -.

Hoogste bod: € 39,00

#1179: ½ cent Willem III 1877. FDC.

Hoogste bod: € 70,00

#1180: ½ cent Willem III 1878. FDC.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:48

#1181: ½ cent Willem III 1884. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1182: ½ cent Willem III 1885. FDC.

Hoogste bod: € 15,00

#1183: ½ cent Willem III 1886. Zeer Fraai / Prachtig.

Hoogste bod: € 20,00

#1184: ½ cent Wilhelmina 1900. FDC.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:49

#1185: ½ cent Wilhelmina 1901. FDC.

Hoogste bod: € 25,00

#1186: ½ cent Wilhelmina 1903. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1187: ½ cent Wilhelmina 1906. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1188: ½ cent Wilhelmina 1912. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1189: ½ cent Wilhelmina 1915. Prachtig.

Hoogste bod: € 10,00

#1190: ½ cent Wilhelmina 1916. FDC.

Hoogste bod: € 15,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:50

#1191: ½ cent Wilhelmina 1917. FDC.

Hoogste bod: € 10,00

#1192: ½ cent Wilhelmina 1922. Prachtig.

Hoogste bod: € 5,00

#1193: ½ cent Wilhelmina 1928. FDC.

Hoogste bod: € 5,00
Sluitings datum: 17 mrt 2017 14:51

#1194: ½ cent Wilhelmina 1930. FDC.

Hoogste bod: € 5,00

#1195: ½ cent Wilhelmina 1937. FDC.

Hoogste bod: € 5,00

#1196: 5x ½ cent

1x 1878, 1883, 1884, 1885, 1886, variërend van Fraai tot Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 30,00

#1197: 17x ½ cent

Hoogste bod: € 100,00

#1198: 23x ½ cent

Hoogste bod: € 50,00