#1150 | Giuseppe Castiglione (1829 - 1908).

Kavel onverkocht
Groot olieverf op doek "de drie musketiers" naar Maurice Leloir. Gesigneerd en gedateerd Giuseppe Castiglione - 1898. 173 x 190 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt